Bogata oferta produktów hutniczych oraz usług
Kompleksowa dystrybucja materiałów dla taboru kolejowego
Szeroki wybór blach stalowych o zróżnicowanej charakterystyce
Obróbka metali z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszyn
Śrutowanie, malowanie proszkowe, powłoki fluoropolimerowe i inne

FIRMA

ALTRADE to międzynarodowa marka zbudowana i ciągle ulepszana przez zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów z branży hutniczej i chemicznej. Doświadczenie oraz doskonała znajomość i wyczucie rynku to cechy, które wyróżniają naszych specjalistów. Nasi specjaliści są znani i cenieni nie tylko w środowisku handlowym, ale również aktywnie uczestniczą w różnorodnych przedsięwzięciach i inicjatywach naukowo-badawczych.

Połączenie doświadczenia, wiedzy, kwalifikacji oraz ambicji stanowi o naszej sile i potencjale i sprawia, że  ALTRADE to nowoczesne, innowacyjne i otwarte na potrzeby współczesnego rynku przedsiębiorstwo. Nasza jakość i organizacja została oficjalnie potwierdzona uzyskaniem certyfikatu ISO 9001:2008.

Naszą rzetelność oraz wiarygodność gwarantujemy Państwu  również, poprzez przystąpienie do programu zainicjowanego przez Krajowy Rejestr Długów BIG SA – RZETELNA FIRMA.

Potencjał wynikający z połączenia w ALTRADE umiejętności i doświadczenia ludzi, którzy wiele lat aktywnie działali w przedsiębiorstwach z branży hutniczej i chemicznej umożliwia nam stabilny, szybki rozwój z otwarciem na nowe rynki i nowe wyzwania.